Hakkımızda

USB Dünyası

Biz Kimiz ?

Altın Turizm Organizasyon Dış Ticaret LTD ŞTİ 2003 yılında kurulmuş, TC Turizm Bakanlığı A grubu 4847 resmi işletme belgesine sahip bir seyahat acentasıdır.

Firmanız 25 Yılı aşkın turizm sektörü tecrübesine sahip olan deneyimli yönetim kadrosu ve üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Fuar turları ve danışmanlık konusunda; müşteri memnuniyetini, marka bilinilirliğini en üst düzeyde tutmaya çalışıp, turizm operasyonlarında hem yurtiçi hem de operasyon gerçekleştirdiği noktalar da güven kazanmış bir acenta olmak.

MİSYONUMUZ

“Altın Tours, öncelikli hedefi etik değerler içinde müşterilerine hizmetini sürdürmek ve bu anlayışla  inovatif bir çalışma ortaya koymak.

NEDEN ALTIN TUR?

  • Dünyanın her bölgesine tarifeli uçak bileti
  • 62 Ülkede 80.000 otele rezervasyon
  • 40 Farklı Ülkeye giriş vizesi ve takibi Çin Fuarlarına grup ve münferit bazda operasyon
  • Yurt dışı grup fuar turlarında firma başına 2000 TL’ye varan KOSGEB iş seyahati desteği
  • Münferit bazda, HKTDC (Hong Kong Trade Development Center) tarafından organize edilen fuarlarda Hong Kong’da ücretsiz otel konaklaması
  • Akbank Axess kart sahiplerine paket turlarda peşin fiyatına vade farksız 6 taksit imkanı
  • Sms ve mail yolu ile sektörünüz ile ilgili Tüm Dünya Fuarlarından, indirimli/promosyonlu uçak biletlerinden haberdar * olma önceliği lışma anlayışıyla, tüm yolcularımızın aldığı hizmeti en üst düzeyde tutmaktır. Organizasyonlarımızı gerçekleştirirken, yolcularımızın gülümsemesini misyon edinip, aynı şekilde çalışanlarımızın da bu anlayışla mesai yapmasını hedefliyoruz. Hedef alan ve kitlemiz; Türkiye’ de bulunan işletme sahipleri ve çalışanları olmayıp, hedef kitlemizi global bir seviyeye çıkarıp, kendi alanımızda en üst sırada olmayı ilke edinmişizdir.

ALTIN TOURS 25 YILLIK ULUSLARARASI TİCARİ DENEYİMİ İLE  

Altın Promosyon ve www.usbdunyasi.com Markası ile USB Bellek ithalatına başlayan firmamız ,Hali hazırda 15 yıldır CD-DVD Üretim yapan www.lansemedia.com u bünyesine katarak gücüne güç katmıştır.  Uzakdoğudaki hızlı hareket kabiliyetine sahip olan firmamız Her türlü proje alımlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde çözer.

www.usbdunyasi.com / www.lansemedia.com